Active filters

Avent – Tiralatte Elettrico Singolo

Regular price ALL20,600.00Price ALL19,570.00 -5%
Availability: 5 In Stock

Përshkrimi i Produktit

Pompë elektrike gjiri për nënat e reja

  • Pozicion më i rëhatshëm falë dizenjos unike
  • Ofron një stimulim me 3 shpejtësi të ndryshme
  • Kokë e butë që masazhon dhe ngjason me thithjen e bebes
  • Përfshin një shishe natyrale 125 ml dhe një kokë biberoni
  • Dizenjo e lehtë kompakte
  • E lehtë për tu pastruar
Product added to compare.