Higjen & Kozmetik Bio

Active filters

Bio Planete Organic Coconout Oil

Regular price ALL1,000.00Price ALL900.00 -10%
Availability: 5 In Stock

Organic Coconout Oil is an ideal vegetable fat for baking, frying and wok dishes. Virgin coconut oil contains a majority of medium-chain fatty acids, most prominently lauric acid. Thanks to its magnificent aroma of fresh coconuts, the oil adds a fine, exotic note to your dishes. It can be heated to high temperatures and therefore is ideally suited for frying and baking.

Medisei Panthenol Extra Face & Eye Cream

Regular price ALL1,750.00Price ALL1,575.00 -10%
Availability: 100 In Stock

Përbërja unike e Panthenol Extra Face and Eye Cream ofron mbrojtje të plotë, pasi ofron përbërës të rëndësishëm për lëkurën, të tilla si Panthenol, Peptides, Acid Hialuronik dhe Ribose. Moisturizes, kontribuon në zvogëlimin e rrudhave dhe përmirësimin e ovale të fytyrës. Lëkura duket më e re dhe pamja më e ndritshme dhe e shëndetshme.

FREZYDERM-Night Force

Price ALL2,900.00
Availability: 100 In Stock

Krem natën kundër plakjes për fytyrën dhe qafën. Kjo krem, e pasuruar me retinol që përmirëson prodhimin e kolagjenit dhe rregullon rinovimin e qelizave të lëkurës, trajton shenjat e para të plakjes duke zvogëluar dukshëm rrudhat.

Dermastir Luxury Wrinkle Filler

Price ALL8,130.00
Availability: 100 In Stock

Dermastir Wrinkle Filler është një trajtim i menjëhershëm kundër rrudhave me një veprim të dyfishtë: një veprim mbushës që mbush rrudhat dhe veprimi myorelaksues që mund të relaksojë rrudhat. Ai gjithashtu mund të zvogëlojë shfaqjen e njollave të lëkurës siç janë shenjat e puçrrave, strijat, rosacea dhe poret e mëdha, pasi që vëllimi i matricës dermale rritet me tre herë kur krahasohet me normën.

Dermastir Krem Nate

Price ALL12,320.00
Availability: 100 In Stock

Kremi i natës LUXURY DERMASTIR është një krem specifik nate me veprim të shumëfishtë: ripërcakton tiparet e fytyrës, mbingarkon rrudhat e shprehjes dhe zbut mikro rrudhat. Ky krem luksoz, me ekstrakte të çmuara ushqyese, është i pasuruar me elementë specifikë detoksifikues dhe kullues të natës: ekstrakte algash, ekstrakte fito dhe elementë oligo. Mëngjesin pas aplikimit të natës, tiparet e fytyrës janë më të zgjeruara, lëkura është më kompakte, e butë, e dendur dhe dukshëm më e re.

Korff – Lifting Crema Effect

Price ALL7,700.00
Availability: 100 In Stock

Formula me ekstrakt tershere (Avena Sativa) 4% dhe Acid Hialuronik me peshe te larte molekulare relaksojne dhe tonifikojne lekuren, duke dhene nje efekt te menjehershem lifting. Acidi Hialuronik hidraton ne thellesi lekuren dhe redukton rrudhat me nje efekt mbushes. Ekstrakti i Goji Berry dhe perberesit aktive Multimineral ndricojne lekuren, duke i dhene shkelqim. Per me teper, ekstrakti i Bambuse, ushqen lekuren ne thellesi.

Product added to compare.