Active filters

Avene – Cold Cream Stick për buzët

Regular price ALL1,000.00Price ALL900.00 -10%
Availability: 100 In Stock

Avene Cold Cream balsam për buzë ristrukturon, ushqen, qetëson, zbut dhe mbron për një kohë të gjatë buzët e cara dhe të dëmtuara, nga sulmet klimaterike ose mjekësore.

Lehtësisht i parfumuar, siguron një komfort që zgjat. 

  • Ushqyes dhe mbrojtës: falë përqëndrimit të lartë të Cold Cream
  • Qetësues: falë përmbajtjes të Ujit Termal Avene
  • Rigjenerues: falë prezencës së sucralfate.

Avene – Cold Cream Balsam për buzët

Regular price ALL1,250.00Price ALL1,125.00 -10%
Availability: 100 In Stock

Forma e saj galenike lejon një aplikim të lehtë dhe të padhimbshëm. Përbërësit ushqyes sjellin komfort, butësi dhe mbrojtje. Riparon shpejt Rekomandohet në buzë të dëmtuara nga agresionet e jashtme apo trajtimet medikamentoze tharëse, keilite etj. I padukshëm në aplikim dhe jo i yndyrshëm.

Product added to compare.