Active filters

Avene – Cicalfate Krem riparues për lëkurën

Regular price ALL1,600.00Price ALL1,440.00 -10%
Availability: 100 In Stock

Rekomandohet në irritime kutane pa lëngëzim dhe pas ndërhyrjeve dermato- kirurgjikale. Pasuria e kësaj formule dhe efikasiteti specifik i secilit nga përbërësit e tij, i japin asaj fuqi mbuluese, riparuese dhe qetësuese. Cicalfate Crème siguron gjithashtu një komfort kutan të shkëlqyer, që optimizon procesin e riparimit të saj.

Product added to compare.