Active filters

BIODERMA – Atoderm Krem hidratues, riparues për...

Regular price ALL1,280.00Price ALL1,152.00 -10%
Availability: 100 In Stock

Trajtim riparues që ushqen intensivisht duart e dëmtuara 

  • Atoderm krem për duar dhe thonj trajtim riparues i përditshëm forcon filmin hidrolipidik dhe mbron lëkurën, duke rivendosur funksionin biologjik barrierë. .
  • “Doreza” të vërteta rigjeneruese dhe ushqyese: rigjeneron edhe lëkurën më të dëmtuar dhe zbut menjëherë duart e thata dhe me tendencë për probleme dermatologjike (thatësi, çarje, plasaritje) .
  • Tekstura e pasur dhe kremoze ofron komfort të menjëhershëm. .
  • Formule e parfumuar .
  • Pa paraben .
  • Hipoalergjike .
  • Jo e yndyrshme, nuk ngjit 

Avene – Cold Cream Krem ushqyes për duar

Regular price ALL1,100.00Price ALL990.00 -10%
Availability: 100 In Stock

Avène Cold Cream krem për duar është një krem i formuluar me bazë Cold Cream, ideal për hidratimin e duarve të thata dhe të dëmtuara. Ky krem është i pasur me Cold Cream, i cili ofron veti ushqyese dhe mundëson një komfort që zgjat në duart tuaja. Gjithashtu përmban Sucralfate  që mbështet riparimin e epidermës dhe Uji Termal Avene së bashku me Alpha Bisabolol qetësojne duart e dobësuara. Tekstura vajore dhe e pasur është e lehtë për tu aplikuar dhe lë në duart tuaja një shtresë të butë dhe një aromë të lehtë. Jo e yndyrshme, jo e ngjitshme.

Product added to compare.