Active filters

Bionike Triderm - Shampo me Vaj

Regular price ALL1,200.00Price ALL1,140.00 -5%
Availability: 100 In Stock

Bionike Triderm - Shampo me Vaj pastron në mënyrë efektive, por butësisht: falë vetive të tij qetësuese dhe zbutëse, është ideale në rast acarimi dhe kruajtje të kokës dhe për trajtimin lokal të kapakut të djepit tek foshnjat dhe fëmijët.

Product added to compare.