Active filters

Avene – Spray për fëmijë SPF 50+

Regular price ALL3,500.00Price ALL3,150.00 -10%
Availability: 100 In Stock

Mbrojtje shumë e lartë nga dielli për lëkurën e ndjeshme të bebes ose fëmijës, për trupin dhe fytyrën. Pa parfum. Rezistente ndaj ujit. Pa silikon. Mbrojtje në spektër të gjerë të rrezeve UVA-UVB. I përgjigjet të gjithë kërkësave: efikasitet, mbrojtje dhe pëlqyeshmeri në përdorim. Përmban Pre-tocopheryl, me veti antioksidante, për një mbrojtje qelizore kundër radikaleve të lira.

Product added to compare.