• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Nuk – Furçë dhe krehër për bebe dhe fëmijë

ALL700.00
ALL665.00Save 5%
Quantity

Përshkrimi i Produktit

Për kujdesin e përditshëm të flokëve të bebeve dhe fëmijëve të vegjël. Furça e butë me fije 100% natyrale. Krehëri ka një formë të harkuar për të mbrojtur skalpin.

Përveç krehjes së flokëve furça dhe krehëri ofron një eksperiencë relaksuese për fëmijën tuaj duke e ruajtur skalpin nga gërvishtjet.

Në disa ngjyra të ndryshme.

100 Items