• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Avene – Cleanance MAT Emulsion matifikues

ALL2,350.00
ALL2,232.50Save 5%

Cleanance MAT emulsion është një trajtim matifikues dhe hidratues specifik për lëkurat e yndyrshme. Përbërësi aktiv Monolaurina kufizon hiperprodhimin e yndyrës ndërsa mikrokapsulat japin një efekt matifikues të menjëhershëm. Uji termal Avene qetëson dhe zbut lëkurën. Është një bazë e mirë make-up.

Quantity

100 Items