• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Avene – Cleanance Ujë Pastrues për lëkurat e yndyrshme dhe me akne

ALL2,400.00
ALL2,280.00Save 5%

Purifikues, alternativë pa shplarje e Cleanance Gel për pastrimin e lëkurës së yndyrshme dhe/ose me akne. Kjo përkujdesje pastruese eleminon butësisht papastërtitë e fytyrës, duke përfshirë edhe makijazhin kundra ujit (waterproof) dhe zvogëlon sebumin e tepërt. Lëkura është e pastër, e freskët dhe e purifikuar.

Quantity

100 Items