• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Avene – Triacneal Krem për lëkura me akne

ALL2,800.00
ALL2,660.00Save 5%

Fytyrë – Lëkura me imperfektione te shprehura triakneal.

Përkujdesje e destinuar për lëkurat me imperfeksione të shprehura të adoleshentëve dhe të tërriturve. 

Ai bashkon përbërës plotësues të njëri-tjetrit për një efikasitet të përforcuar. Efect sose, movacion i patentuar kufizon fluksin e substancave përgjegjëse të anomalive të folikulave pilo-sebace, Acidi gfikoHk me anë të efektit të tij peeling sipërfaqësor, lëmon sipërfaqen e lëkurës. Retinaldehyde kufizon formimin e imperfeksioneve dhe parandalon lezionet reziduale post-akneike. Ujë Termai Avène qetësues dhe anti-irritues kontribon në reduktimin e skuqjeve të shpeshta në lëkurat e reja me probleme. Pa paraben.

Quantity

100 Items