Best sellers

Lierac - Cleansing Balm

Regular price ALL2,750.00Price ALL2,475.00 -10%
Availability: 100 In Stock

An active balm texture that turns into oil and then milk in contact with water for a double cleaning efficiency. A fresh and feminine scent associating notes of jasmine, lotus flower and white gardenia.

SKINCODE Sun protection face lotion spf 50 +

Regular price ALL2,980.00Price ALL2,682.00 -10%
Availability: 13 In Stock

Ky mbrojtës i lehtë me specter te gjere UVA/UVB mbron lekuren e fytyrës ndaj rrezeve UV. Mbron lekuren nga stresi oksidues, irritimet e lëkurës dhe djegies nga dielli. Formulim pa vaj dhe rezistent ndaj ujit stimulon mekanizmat mbrojtëse dhe riparuese të lëkurës. Gjithashtu hidraton lehtë lëkurën dhe e mban atë të butë.

SKINCODE Fortifying Toning Lotion

Regular price ALL2,530.00Price ALL2,277.00 -10%
Availability: 8 In Stock

Ky locion fortifikues, ka veprim të dyfishtë, butësisht pastron lëkurën nga make-up i mbetur dhe papastërtitë e imta dhe përgatit lëkurën për produktet e tjera. Përmban acid laktik për të eksfoliuar butësisht lëkurën, gjalpi shea për zbutje dhe qetësim dhe acid hilauronik për mbushje, elasticitet dhe tonifikim.

VICHY - SLOW AGE FLUIDE

Regular price ALL4,950.00Price ALL4,455.00 -10%
Availability: 100 In Stock

Slow Âge Fluid Moisturiser comprises a filter system offering SPF 25 for broad-spectrum daily anti- UV protection, including UVA. It is formulated with three naturally inspired active ingredients: antioxidant Baïcalin, probiotic-derived Bifidus and Vichy Mineralizing Thermal Water. This scientifically proven formula slows down the appearance of ageing signs.

Product added to compare.