List of products by brand Skincode

SKINCODE - Brightening eye contour cream

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Regular price ALL4,550Price ALL4,095 -10%
Availability: 1 In Stock

Ky krem zbardhues për konturin e syve ka kombinim potent përbërësish aktiv për të ndricuar, zbutur dhe detoksifikuar konturin rreth syve. Përmban Vitamin B3 dhe kompleks të derivuar nga bimë alpine për të ndihmuar në zbehjen e njollave të errëta dhe kompleks me alga jeshile i zgjedhur për veprimin ndaj rrathëve të errët.

SKINCODE - Cellular Power Concentrate

0 1 2 3 4 1 Review(s) 
Regular price ALL10,900Price ALL9,810 -10%
Availability: 1 In Stock

Ky trajtim intensiv rinues përmban 5-fishin e përqëndrimit të Kompleksit ekskluziv ACR G2 që ndodhet në produktet e kujdesit ditor të koleksionit Skincode Exclusive. Është një përforcues i fuqishëm i procesit të rigjenerimit qelizor i cili ngadalësohet me kalimin e viteve. Është ideal për një lëkurë të dehidratuar që tregon shenja të plakjes, pasi përmban një sërë përbërësish që hidratojnë, ushqejnë dhe mbrojnë nivelin e hidratimit duke lënë pas një lëkurë të rafinuar, rrezatuese dhe më rinore.

SKINCODE - Brightening total clarity serum

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Regular price ALL5,350Price ALL4,815 -10%
Availability: 1 In Stock

Ky serum i lehtë & hidratues është i formuluar me Vitamin B3 dhe një kompleks të derivuar nga bimë alpine për të trajtuar zonat problematike që shfaqin shenja pigmentimi dhe imperfeksione të tjera. Përdoret sëbashku me brightening day cream për të minimizuar pamjen e njollave të errta.

Product added to compare.