• -10%
    Bambo Nature Body Oil 145ml Bambo Nature - 1

Vaji i trupit, Bambo Nature, është hidratues shumë i mire për lëkurën duke e mbajtur atë të butë.

Përmban përbërës organik natyral dhe të çertifikuar për një cilësi të lartë. Është i testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban parfum dhe ngjyrues. Është produkt vegan, pra nuk përmban përbërës me origjinë shtazore, vetëm përbërës natyral dhe organik me prejardhje bimore.

Është e çertifikuar sipas standarteve të Ecocert COSMOS, Nordic swan ecolabel dhe Nordic Asthma-Allergy - të cilat janë zgjedhja më e sigurt dhe më e qëndrueshme për fëmijën tuaj.

Rekomandohet: Mund ta përdorni si një vaj masazhi të butë pas banjës, për të trajtuar koret e qumështit në skalpin e kokës ose duke hedhur disa pika në ujin e banjës gjatë kohës që fëmija lahet.Ushqen lëkurën dhe e mban atë të butë dhe të shëndetshme. Miqësore me lëkurën (pa parfum dhe pa ngjyrues)

Pa kimikate

Pa alergji në lëkurë

Made in Denmark

99 Items

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 other products in the same category:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.