• Reduced price

SKINCODE Regenerating night cream

ALL4,400.00
ALL3,960.00Save 10%

Ky krem i pasur dhe i mëndafshtë është i formuluar për të vepruar gjatë natës, kohë kur lëkura rigjeneron veten e saj. Përmban CM-Glucan dhe peptide Bio-Nymph, për të përmirësuar sintezën e kolagjenit dhe rinim e lëkurës duke ndihmuar në nxitjen e riparimit të ADN. Në mëngjes lëkura ndihet e mbushur, e forcuar dhe e rigjeneruar me hidratim.

Quantity

 

Security policy

 

Delivery policy

 

Return policy

100 Items