• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

BIODERMA – Hydrabio Gel-Cream, për lëkurë të ndjeshme normale në të kombinuar

ALL3,450.00
ALL3,277.50Save 5%

Hidraton

Kompleksi biologjik i patentuar  Aquagenium™ jep hidratim intensiv, të menjehërshëm dhe që zgjat: 

  • Vitamina PP forcon rezistencën e lëkurës dhe padepërtueshmerinë e saj.
  • Ekstrakti i farave të mollës stilumon aktivitetin e Aquasporinave, të cilat janë kanale natyrale duke lejuar lëvizjen e ujit në lëkurë.

Falë emulsionit të frymëzuar nga struktura e epidermës, përbërësi aktiv patentë Aquagénium™ depërton në thellësi. Lëkura rifiton kapacitetin natyral të hidratimit. 

Zbut teksturën e lëkurës 

Duke eliminuar qelizat e vdekura, acidi salicilik balancon dhe zbut lëkurën, duke dhënë shkëlqim që zgjat. 

Parandalon plakjen e parakohshme 

Vitamina E ndihmon në mbrojtjen e lëkurës kundër stresit oksidativ dhe lufton plakjen e parakohshme të lëkurës. 

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme të thatë dhe shumë të thatë. 

  • Tolerancë shumë e mirë
  • Hipoalergjike
  • Jo komedogjenike
  • Formulë lehtësisht e parfumuar
  • Pa paraben
  • Bazë ekselente makijazhi
Quantity

100 Items