• -10%
    Helenvita - ACNormal Rebalancing Emulsion efarma.al - 1

Përmban:

Përbërës natyrisht aktiv PHYCOSACCHARIDE, i cili është provuar se rregullon sekretimin dhe riparimin e sebumit.

Veprimi i tij antibakterial dhe keratolitik rritet nga acidi salicilik.

Acid hialuronik, i cili hidraton intensivisht.

Allantoin, panthenol dhe xhel aloe vera, të cilat qetësojnë dhe lehtësojnë irritimet, duke lënë një lëkurë më elastike dhe të butë.

Përdoreni si bazë përbërëse.

100 Items

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 other products in the same category:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.