Log in with social account

  • Google
  * * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

  Avene – Regulating Deodorant Care Roll-on

  ALL1,700.00

  Efektiviteti i deodeorantit Avene është i bazuar në kompleksin inovativ dhe të besueshëm, i përbërë nga Spherulits, i cili ka si veçori të çlirojë gradualisht dhe rregullisht kompleksin gjatë gjithë ditës. Pa alkool, pa konservantë dhe pa kripera alumini, ai është qetësues dhe mbrojtës për lëkurat e ndjeshme, por gjithashtu shumë i këndshëm për tu përdorur. Produkt hipoalergjik dhe jo komedogjenik.

  Quantity

  100 Items