• -10%
    Helenvita - ACNormal Purifying Facial Mask efarma.al - 1

Përmban:

Një kombinim i acidit salicilik, vajit esencial manuka dhe ekstraktit të shelgut, të cilat kanë veprim keratolitik, antibakterial dhe qetësues, duke ndihmuar në hapjen e poreve të bllokuara.

Një përzierje me argjilë jeshile, të bardhë dhe pluhur orizi, e cila thith sebumin dhe toksinat, duke kontribuar në pastrimin e thellë të lëkurës.

Përbërës natyrisht aktiv PHYCOSACCHARIDE, i cili rregullon sekretimin dhe riparimet e sebumit.

Pa SLS, SLES, Parabens

100 Items

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 other products in the same category:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.