• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Avene – Couvrance Make up fluid për lëkura normale mikse (SPF 15)

ALL2,800.00
ALL2,660.00Save 5%

Me konsistencë kremoze dhe me veti mbuluese të veçanta, na siguron një pamje të mrekullueshme, të njëtrajtshme dhe mat. Konsistenca i përshtatet të gjithë tipeve të lëkurave. Mbrojtje UV (SPF 15).

5 nuanca: Porcelan, Natyrale, Rërë, Mjaltë, Diell

Quantity

100 Items