Log in with social account

  • Google
  * * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

  Vitabiotics – Ultra Ginkgo & Ginseng

  ALL1,500.00
  Quantity

  Çdo tabletë Ultra Ginkgo & Ginseng nga Vitabiotics përmban 800mg ekstrakt Ginkgo Biloba dhe 400mg ektrakt Ginseng siberian. Ginkgo Biloba & Ginseng formojnë një kombinim idel për shumë veprime në trup.

  Performanca mendore & funksioni konjitiv

  Ginkgo Biloba, pema ginkgos mendohet të jetë pema më e vjetër në botë, që daton 200 milion vjet para. Ginkgo biloba kontribuon në një performancë të mirë mendore dhe në funskionin konjitiv.

  Forcim imunitet

  Siberian Ginseng (Eleutherococcus senticosus) është një bimë popullore e cila është përdorur në Kinë dhe Azi për rreth 2000 vjet. Ginsengu Siberian gjithashtu kontribuon në performancën mendore, sistemin konjitiv dhe në funksionimin normal të sistemit imunitar.

  Udhëzime mbi përdorimin

  1 deri në 2 tableta pas vaktit tuaj kryesor. Mund të përdoret së bashku me çdo suplement tjetër të Vitabiotics.

  Kujdes! Mos e merrni këtë suplement nëse përdorni medikamente anti koagulantë, vetëm nëse jua këshillon mjeku.

  • I përshtatshëm për vegjetarianë
  • Pa ngjyrues artificialë
  • Pa konservantë
  • Pa sheqer, kripë ose maja
  • Pa laktozë
  • Pa gluten
  • Nuk është e testuar në kafshë
  3000 Items