Log in with social account

  • Google
  * * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

  Vitabiotics – Perfectil Hair Crush Gummies

  ALL4,500.00
  Quantity

  Perfectil Hair Crush gummies janë një mënyrë e thjeshtë dhe e shijshme që të siguoheni që ti dhuroni përkujdesje  esktra flokëve tuaj.

  Ne e dimë që bukuria nis nga brenda kështu që ekspertët e nutricionit krijuan Perfectil®, suplementi  numër 1 i bukurisë në Mbreterinë e Bashkuar, të përtypshme dhe të shijshme.

  Këto gummies janë ideale për personat që nuk preferojnë të gëlltisin tableta.

  Ushqyerje e avancuar për flokët

  Perfectil Hair Crush gummies përmbajnë një formulë të specializuar, e zhvilluar për të mundësuar mbështetje për flokët dhe është dizenjuar për të plotësuar rutinën ditore të bukurisë. Falë formulës së trefishtë aktive, kjo formulë ushqen edhe lëkurën dhe thonjtë. Me 21 nutrientë të përzgjedhur me kujdes ku përfshihet:

  • Biotin, selenium dhe zink të cilat kontribuojne në mirëmbajtjen e flokëve. Bakri kontribuon në pigmentimin e flokëve.
  • Gjithashtu përfshin aminoacide, ekstrakt të farave të rrushitekstrakt bishtkali dhe  koenzimë Q10.
  • Seleniumi kontribuon në flokë dhe thonjë normal
  • Riboflavina (vitamina B2), niacina (vitamina B3) dhe Biotina kontribuojnë në lëkurë të shëndetshme.
  • E përshtatshme për veganët
  • Pa xhelatinë
  • Pa laktozë
  • Pa konservantë, ngjyrues artificialë dhe ngjyrues
  • Perfectil Hair Crush nuk është testuar në kafshë

  Udhëzime mbi përdorimin

  Përtypni 2-3 karamele në ditë pas vaktit tuaj kryesor. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Kjo formulë zëvendëson formulat e tjera Perfectil. Nuk është e nevojshme të merrni një multivitaminë tjetër. Pas hapjes konsumojeni për 45 ditë.

  100 Items