• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

BIODERMA – Atoderm Krem hidratues, riparues për duar

ALL1,280.00
ALL1,216.00Save 5%

Trajtim riparues që ushqen intensivisht duart e dëmtuara 

  • Atoderm krem për duar dhe thonj trajtim riparues i përditshëm forcon filmin hidrolipidik dhe mbron lëkurën, duke rivendosur funksionin biologjik barrierë. .
  • “Doreza” të vërteta rigjeneruese dhe ushqyese: rigjeneron edhe lëkurën më të dëmtuar dhe zbut menjëherë duart e thata dhe me tendencë për probleme dermatologjike (thatësi, çarje, plasaritje) .
  • Tekstura e pasur dhe kremoze ofron komfort të menjëhershëm. .
  • Formule e parfumuar .
  • Pa paraben .
  • Hipoalergjike .
  • Jo e yndyrshme, nuk ngjit 
Quantity

100 Items