Avene – Cleanance Maskë-scrub për lëkura të yndyrshme/akne

ALL2,350.00
Tax included

Përkujdesje e plotë eksfoliante që eliminon butësisht papastërtitë dhe redukton tepricën e sebumit, falë përmbajtjes në argjilë. Lëkura matifikohet, pamja e saj është më e qartë dhe më e lëmuar. Pa paraben. .

Quantity

 

Security policy

 

Delivery policy

 

Return policy

100 Items