Avene – Couvrance Make up fluid për lëkura normale mikse (SPF 15)

ALL2,800.00
Tax included

Me konsistencë kremoze dhe me veti mbuluese të veçanta, na siguron një pamje të mrekullueshme, të njëtrajtshme dhe mat. Konsistenca i përshtatet të gjithë tipeve të lëkurave. Mbrojtje UV (SPF 15).

5 nuanca: Porcelan, Natyrale, Rërë, Mjaltë, Diell.

Quantity

 

Security policy

 

Delivery policy

 

Return policy

100 Items