DuoProtect D3+K2

Vitamina D, për të mbështetur sistemin imunitar

Vitamina D3 dhe K2 kontribuojnë në mirëmbajtjen e kockave normale

vegjetarian, pa konservantë, ngjyra artificiale, soje, proteina qumështi, gluten dhe laktozë

Dyshja e fortë për kocka të shëndetshme

Përbërësit:

Celulozë mikrokristalore mbushëse, celulozë hidroksipropilmetil, agjent çlirimi acid stearik, çamçakëz trashës arabik, saharoze, niseshte, bojë dioksid titaniumi, vaj vegjetal, agjent çlirimi

Dioksid silici, vitaminë K2 (menaquinone), vitaminë D3 (kolecalciferol), antioksidues α-tokoferol.

100 Items

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 other products in the same category:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.