Abena Intimate care është xhel larës intim për lëkura të ndjeshme. Pastron,qetëson dhe balancon lëkurën. Me ph 3.5, të rregulluar posaçërisht për zonat intime.

Përdoret për të dyja gjinitë, femra dhe meshkuj. Ideale edhe për nënat gjatë shtatzanisë dhe pas lindjes. Me pH të rregulluar 3.5 Me përbërës natyral.

  • Pa ngjyrues
  • Pa parfum
  • Pa paraben
  • Produkt i testuar dermatologjikisht
  • Çertifikuar nga Nordic swan ecolabel dhe Asthma-allergy

Made in Denmark

99 Items

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 other products in the same category:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.