• Reduced price

Holle – Pure me mollë 100% (4m+)

ALL300.00
ALL285.00Save 5%

Pure frutash e përshtatshme për bebet dhe fëmijët mbi 4 muaj. Me përmbajtje 100% mollë të cilësisë Demeter. Nuk ka sheqer ose kripë, pa proteina qumështi, pa maja, pa vezë, pa laktozë, pa gluten.

Quantity

 

Security policy

 

Delivery policy

 

Return policy

100 Items