• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

SKINCODE - Cellular Eye-Lift Power Pen

ALL5,150.00
ALL4,892.50Save 5%
Quantity

Ky serum ‘roll-on’ hidraton, jep energji dhe zgjon konturin e syrit. I formuluar me përbërës anti-plakje dhe hidratues ky ‘Power Pen’ është një zgjidhje serioze për kujdesin e lëkurës rreth syve. Një serum që mund të mbahet në cantë, të aplikohet gjatë gjithë ditës edhe mbi make-up.

98 Items