• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

SKINCODE - Cellular Line & Wrinkle Filler

ALL5,850.00
ALL5,557.50Save 5%
Quantity

The Cellular Line & Wrinkle filler është formulim i mëndafshtë që zbeh vijat & rrudhat që në kontakt të parë me lëkurën. Aplikatori i shënjestruar është ideal për zbutjen e pamjes së vijave rreth buzeve & syve. Përbërës aktiv ndihmojnë në mbushjen dhe zbutjen e rrudhave me sfera natyrale hidratuese. Rezultati është një lëkurë e njëtrajtshme, reflektim të përmirësuar të dritës dhe rrezatim të përmirësuar & rinor të lëkurës.

100 Items