• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

SKINCODE - Cellular Wrinkle Prohibiting Eye Contour Cream

ALL6,250.00
ALL5,937.50Save 5%

Ky krem lluksoz, i pasur dhe i mëndafshtë për syrin stimulon sintezën e keramideve, rigjeneron lëkurën e lodhur, zbeh rrathët e errët dhe njëkohësisht zvogëlon ënjtjen rreth syve. Mbron lekurën nga irritues të ambientit që mund të përshpejtojnë shenjat e dukshme të plakjes dhe ndihmon lëkurën rreth syve që t’i rikthehet bukuria dhe rrezatimi natyrale

Quantity

100 Items