• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

SKINCODE - Cellular Wrinkle Prohibiting Eye Serum

ALL6,630.00
ALL6,298.50Save 5%
Quantity

Trajto zonën rreth syve me këtë serum të çmuar. I formuluar për të rigjallëruar lëkurën delikate rreth syve dhe per te zvogeluar rrathet e erret dhe enjtjen. Perberesit ‘drite-reflektues’ punojne për t’i ofruar një rrezatim të menjëhershëm lëkurës rreth syve.

100 Items