• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

SKINCODE Firming eye zone gel

ALL4,300.00
ALL4,085.00Save 5%

Nje hidratues peshë-lehtë i formuluar për të konturuar, forcuar dhe për t’i dhënë lift lëkurës delikate rreth syve. Zona rreth syve mbetet me një rrezatim të shëndetshëm dhe hidratim të balancuar. Për efekt freskues mund të mbahet në frigorifer.

Quantity

98 Items