• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Avene – YstheAL Krem për sytë për rrudhat e para

ALL4,200.00
ALL3,990.00Save 5%

Fytyrë , zona rreth syve  – Rrudhat e para , humbje e shkelimit

Parandalon dhe korrigjon shenjat e fotoplakjes së lëkurës: rrudha, ulje të elasticitetit dhe të shkëlqimit.

Forma e tij galenike xhel-krem i përshtatet lëkurës së hollë dhe të brishtë të zones rreth syve, për të depërtuar me shpejtësi me qëllim që të reduktojë rrudhëzat dhe rrudhat.

Quantity

100 Items