• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Bioscalin – Signal Revolution Shampo

ALL2,500.00
ALL2,375.00Save 5%
Quantity

Përshkrimi i Produktit

Bioscalin ka ideuar këtë produkt, një shampo kundër rënies, ideale për të forcuar efikasitetin e produkteve kundër rënies. Falë patentës S-R, Signal Revolution E Bioscalin është në gjendje të veprojë në fibrën e flokut dhe në skalp. Kjo shampo kundër rënies është ideale në rastet e flokëve të dobët dhe të holluar, duke pastruar  butësisht  lëkurën pa e sulmuar , duke ndihmuar në zbutjen e irritimeve.

Përse duhet të përdorni Signal Revolution shampo kundër rënies së Bioscalin?

  • Rrit efikasitetin kundër rënies të çdo trajtimi lokal
  • Vepron në fibrën e flokut dhe në skalp
  • Pastron butësisht lëkurën pa e sulmuar
  • Zbut irritimet

Kur duhet ta perdorni këtë produkt?

Në rast të flokëve të dobët dhe të holluar, për të përgatitur skalpin për të marrë trajtimin lokal Bioscalin® Signal Revolution
Ideal dhe përdorimi i përditshëm për të mbrojtur flokët.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni si një shampo normale gjatë çdo larjeje. Aplikojeni në flokë të lagur dhe masazhojeni derisa të formohet një shkumë delikate. Lëreni të veprojë për disa minuta dhe më pas shplajeni.

100 Items