• Reduced price

FILLERINA DAY CREAM GRADE 3

ALL9,000.00
ALL8,100.00Save 10%

KREM DITE GRADA 3

Quantity

 

Security policy

 

Delivery policy

 

Return policy

Fillerina krem dite Grada 3 është një trajtim  filler dermo-kozmetik që aplikohet në të gjithë fytyrën.

Funksioni kryesor i kremit të ditës është të hidratojë dhe të mbrojë lëkurën falë pranisë së vajit të kokosit, Xylitolit dhe Vitaminës E.

E formuluar me përbërës hidratues si vitamina E dhe përbërës eksfoliues si acidi salicilik, kremi i ditës Grada 3 garanton korrektimin e vijave të holla dhe rrudhave të para.

Falë prezencës së vajit të kokosit në fazën lipidike, lëkura mbetet elastike dhe e butë. Vitamina A dhe C ofrojnë një veprim antioksidant në lëkurë.

100 Items