• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Avene – Couvrance Compact (SPF 50)

ALL3,200.00
ALL3,040.00Save 5%

Produkte fotombrojtëse që sigurojnë një mbrojtje të gjerë përsa i përket spektrit UV, që përmbajnë 100% ekrane minerale të qëndrueshme dhe efikase në kohë falë bashkimit ekskluziv të përbërësve të krijuar nga kërkimet Pierre Fabre:

*Pretocopheryl, pararendësi i vitamines E (anti-oksidues i fuqishëm) për të mbrojtur qelizat nga radikalet e lira,

*Ujë Termal Avène me veti qetësuese dhe anti- irrituese.

Quantity

100 Items