• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

SKINCODE Extra gentle skin resurfacing cream

ALL4,180.00
ALL3,971.00Save 5%

Ky krem i butë risipërfaqësues përmban acide alfa hidroksi dhe vitamina. Butësisht ndihmon të rafinojë sipërfaqen e lëkurës që shfaq shenja të plakjes duke hequr qelizat e vdekura nga sipërfaqja dhe duke nxitur rigjenerimin qelizor.

Quantity

100 Items