• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Avene – Cleanance Maskë-scrub për lëkura të yndyrshme/akne

ALL2,350.00
ALL2,232.50Save 5%

Përkujdesje e plotë eksfoliante që eliminon butësisht papastërtitë dhe redukton tepricën e sebumit, falë përmbajtjes në argjilë. Lëkura matifikohet, pamja e saj është më e qartë dhe më e lëmuar. Pa paraben.

Quantity

100 Items