• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

NUK – Training Toothbrush Set (6m+)

ALL700.00
ALL665.00Save 5%
Quantity

Përshkrimi i Produktit

Mësoni fëmijën tuaj me kujdesin e duhur dentar sa më shpejt të jetë e mundur – ideale para se të shfaqet dhëmbi i parë.

Seti trajnues me furçe NUK është ideal për të prezantuar fëmijën hap pas hapi me pastrimin e dhëmbëve. Trajnuesi-furçë masazhon butësisht mishin e dhëmbëve dhe ndihmon në qetësimin e tyre. Majat e buta pastrojnë butësisht dhëmbët e parë. Fëmija juaj mëson drejtimin e duhur të pastrimit të dhëmbëve në të njëjtën kohë.

Seti përmban dhe unazë mbrojtëse që parandalon futjen thellë në gojën e fëmijës.

100 Items