Omega 3

Përbërësit në dozën e rekomanduar ditore (= 2 kapsula): Emri Shuma% PU

Përzierje e përqendruar e vajit të salmonit 2,000 mg *

Acidet yndyrore Omega-3 600 mg *

Nga çfarë:

EPA (acid eikosapentaenoik) 360 mg *

DHA (acid dokosaheksaenoik) 240 mg *

Vitaminë natyrale E 24.00 mg -TE 240

% PU - Rekomandohet marrja ditore

Përbërësit: Përzierje e përqendruar e vajit të salmonit, xhelatinës, glicerinës, vitaminës E. Gluten dhe pa laktozë.

PARALAJMRIM: Mbajeni larg fëmijëve të vegjël. Konsultohuni me një mjek ose profesionist para se të merrni ndonjë shtesë dietike.

Vlerat ushqyese Për kapsulë / Për 100g

Vlera e energjisë 42.9kJ (10.5 kcal) / 3000kJ (731.7 kcal)

Yndyrë 1010mg / 77g

Prej të cilave acide yndyrore të ngopura 260mg / 18.2g

Nga të cilat mono të pangopura 230mg / 16.2g

Nga të cilat 390mg / 27.2g poli të pangopura

Karbohidratet 110mg / 7.7g

Nga të cilat sheqernat 0g / 0, g

Proteinë 270mg / 18.7g

Kripë 3mg / 0.22g

100 Items

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 other products in the same category:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.