• -10%
    BioNike- Defence Hydra 5 Mat BioNike - 1

Vendoseni në mëngjes dhe / ose në mbrëmje në lëkurë të pastër dhe të thatë. Krem per hidratimin e lekures dhe mbrojtjen kunder plakjes duke kontrolluar shkelqimin dhe minimizon poret. 

Perberesit:

* uje

*glicerine

*gjalp shea

*acid hialurinik

*ekstrakt i frutave  

1 Item

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 other products in the same category:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.