• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Philps Avent – Biberon qetësues (gënjeshtar) 0-6m

ALL1,080.00
ALL1,026.00Save 5%
Quantity

Biberon qetësues për frymëmarrje të lehtë dhe lëkurë të ndjeshme

Lejoni lëkurën e bebit tuaj të marrë frymë me biberonin qetësues Philips Avent ultra air pacifier. Me 4 hapësira për qarkullimin e ajrit dhe me një peshë të lehtë është perfekt dhe i rehatshëm për përdorim.

  • Për lëkurat delikate të bebeve
  • 0-6m
  • Nuk dëmton dhëmbët
  • Pa BPA
  • Paketim me 2 biberonë
  • Kasa sterilizuese dhe transportuese e përfshirë
100 Items