• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

SKINCODE Gentle cleansing lotion

ALL2,350.00
ALL2,232.50Save 5%

Ky locion i lehtë qumështor pastrues heq papastërtitë, qelizat e vdekura dhe make-up, duke respektuar balancën natyrale të hidratimit të lëkurës.

Quantity

100 Items