• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Avene – Shkumë pastruese për lëkura normale mikse

ALL2,250.00
ALL2,137.50Save 5%

Avène Shkumë Pastruese pastron, heq make-up dhe eleminon papastërtitë dhe tepricën e yndyrës. Baza pastruese adstrigjente ngushton poret. Acidi glutamik balancon prodhimin e yndyrës. Agjentet hidratues i japin fleksibilitet lëkurës. I pasur me Ujë Termal Avène, ka veti zbutëse dhe anti-irrituese. Kjo shkumë pastruese lë në lëkurë një ndjesi freskie. Pa sapun. Hipoalergjik. Jo komedogjenik. Pa paraben.

Quantity

100 Items