Aptamil Premature

Qumeshti i gjirit eshte nje ushqim ideal per rritjen e shendetshme dhe per zhvillimin e foshnjave dhe te femijeve. Ai mbron nga diarreja dhe semundje te tjera. Permban kombinimin special te prebiotikeve, vitainave A,CD& hekurit, acideve yndyrore.

100 Items

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 other products in the same category:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.