• -5%
    Noy Noy – Krem gruri me 5 fruta Noy Noy - 1

Ia vlen të dini se kremi me fruta Noy Noy është:

  • I pasur me kalcium dhe vitamina D, të cilët kontribuojnë në zhvillimin e shëndetshëm të kockave
  • I pasur me vitamina A dhe D, të cilat kontribuojnë në funksionimin e mirë të sistemit imunitar.
  • I pasur në vitaminë B1 dhe burim i vitaminave B6 & B2, të cilët janë të nevojshme për shfrytëzimin e energjisë nga ushqmi dhe funksionimin e duhur të sistemit nervor, si dhe burim për hekurin i cili kontribuon në zhvillimin normal mendor të fëmijës.
100 Items

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 other products in the same category:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.