• -5%
    Aptamil Comfort 1 ProExpert Aptamil - 1

Qumeshti i gjirit eshte ushqim ideal per rritjen e shendetshme dher per zhvillimin e foshnjave dhe te femijeve. Ai mbron nga diarreja dhe semundjet e tjera. Ky produkt do te perdoret per foshnja nen 6 muajshe. Ka perqindjete ulet laktoze dhe proteina pjesserisht te hidrolizuara. Permban nje perzierje speciale vlerash ushqyese. 

100 Items

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 other products in the same category:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.