• -5%
    Aptamil 2 Pronutra+ Qumësht për bebe Milupa - 1

Përzierje unike prebiotikesh (scGOS/lcFOS); LCPUFA (zinxhir i gjatë acidesh yndyrore shumëfishe të pangopura); proteina; vitamina; antioksidantë; fibra prebiotikë; hekur; kalcium dhe minerale të domosdoshme për rritjen e shëndetshme të bebes (në sasitë dhe raportet e duhura).

Qumështi i gjirit është ushqimi ideal për rritjen e shëndetshme dhe për zhvillimin e foshnjave dhe fëmijëve. Ai mbron nga diarreja dhe sëmundjet e tjera.

Ky produkt do të përdoret për foshnjat mbi 6 muaj. Kutia duhet të ruhet në një vend të freskët deri në 3 jave pas hapjes. Qumështi formulë i përgatitur në shishe duhet të hidhet menjëherë pas çdo vakti ushqyerjeje.

100 Items

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 other products in the same category:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.