• -10%
    LRP - TOLERIANE SENSITIV CREAM La Roche-Posay - 1

- Hidratohet për 48 orë. Riparon dhe mbron barrierën e lëkurës.

- Zbut intensivisht. Qetëson dhe zvogëlon irritimet e lëkurës. Heq lëkurën nga ngushtësia, ndjesi shpimi gjilpërash, thatësi dhe skuqje të herëpashershme.

3337875578486
99 Items

in the same category

8 other products in the same category:
Product added to compare.